26.11.2022

budeme s dětmi vystupovat na vánočních trzích.

SRAZ NA NÁVSI 15:15hod.

Mateřská škola bude

se souhlasem zřizovatele

UZAVŘENA během vánočních svátků

23.12. 2022 - 30.12.2022

Ve školce se opět sejdeme 2.1. 2023

Vážení rodiče,

apelujeme na Vás, abyste si nachlazené děti nechali v domácí péči do řádného doléčení !!!!

(viz. školní řád)

Berte prosím ohledy na ostatní zdravé děti, či děti vracející se do MŠ po nemoci a zároveň na personál MŠ.

Pokud se budou bacily nadále v MŠ šířit a onemocní personál, budeme nuceni MŠ uzavřít.

Jde především o zdraví vašich dětí.

Děkujeme kolektiv MŠ.

Kdy dítě do školky nepatří ...

Kdy dítě do školky nepatří?

• Pokud má zvýšenou teplotu nebo horečku, tj. od teploty 37 °C výše, a to i pokud mělo teplotu den před nástupem do školky.

• Pokud má rýmu virovou či bakteriální (jak "bílou", tak "zelenou"), až do úplného vyléčení. Pokud se u dítěte objeví "zelená" rýma, je vhodné navštívit lékaře.

• Pokud má dítě intenzivní kašel vlhký, suchý nebo laryngální - štěkavý.

• S jakýmkoliv infekčním onemocněním, a to i po dobu rekonvalescence (neštovice, spála, 5. a 6. nemoc, syndrom HMFD atd.).

• Pokud dítě zvrací nebo má průjem - v den, kdy má jít do školky, ale i v den předchozí.

• Pokud bere ATB anebo je v rekonvalescenci (1. týden po doužívání ATB). Při a po užívání ATB se doporučuje doplnění laktobacilů k úpravě střevní mikroflóry.

• Pokud má parazitární onemocnění (roupy, vši).

• S infekčním puchýřnatým onemocněním kůže (impetigo) až do úplného uzdravení.

-------------------------------------------------------------------------------

Vážení rodiče,

od ŘÍJNA se opět platí ÚPLATA - 580,-Kč.

Splatnost do 10. dne v měsíci,

prosíme o správnost variabilních symbolů vašich dětí.

KOLEKTIV MŠ

----------------------------------------------------------------------------